jak działamy

Odpowiednio dobrany gadżet reklamowy może być trafną formą reklamy, dzięki której klient zapamięta naszą markę łatwiej niż przy użyciu konwencjonalnych narzędzi jak folder, ulotka, czy nawet strona internetowa. Rozpatrując wybór gadżetów reklamowych trzeba mieć ich bazę. Nasza firma, Pracownia Reklamy Arkana oferuje takie rozwiązanie. Skrupulatnie komponowana przez lata, nasza oferta gadżetów jest wyważona i adekwatna w stosunku do oczekiwań Klientów.

Na rynku wyróżnia się ona szerokością i dużym zróżnicowanie źródeł pochodzenia. Oferowany przez nas zestaw gadżetów reklamowych, testowany był najpierw lokalnie, w obrębie Katowic, a po jego sukcesie rynkowym zaczęliśmy kierować go do firm z całego kraju. Na uwagę zasługuje fakt, że większość gadżetów znakujemy we własnym zakresie posiadając:

  • ploter laserowy do grawerowania gadżetów,
  • tamponiarkę i sitodruk do nadruków na gadżetach,
  • prasę do znakowania odzieży folią flex i flock.

Posiadane takiego parku maszyn umożliwia nam, przy zachowaniu określonego harmonogramu, zrealizowanie zleceń z zakresu gadżetów, wręcz z dnia na dzień, co doceniają firmy działające w takich miastach jak Katowice i okolice.

Szczególną wagę przykładamy do doboru gadżetów, zalecamy sprowadzenie próbki, co jest sprawdzonym sposobem na uniknięcie niejednoznaczności i rozczarowań. Dobieramy optymalne sposoby znakowania gadżetów i sporządzamy ich rzetelne wizualizacje. Określamy harmonogram zlecenia i skrupulatnie go przestrzegamy.